Zázraky života II 8.díl – Souboj

Epizody 17 prosince 2013 0 komentářů

Michal se nevzdává, rozhodl se, že bude s Máchou o Elišku bojovat. Vyzve ho na dost kuriózní souboj. Kdo koho porazí a kdo bude nakonec vítěz? Davidovi hrdost nedovolí, aby vysvětlil, jak to doopravdy bylo s úplatkem od pacientky. To raději z kliniky odejde.

Zdá se, že místo už má. Diamant nemá radost z toho, že bude muset shánět nového embryologa. A to ještě netuší, co má v plánu Vlasta. Kdo je vrchní Láďa a proč Vlasta přijala pozvání na oslavu jeho narozenin? A hlavně – řekne o ní Diamantovi? Dana přijme pozvání na schůzku s Markem. A ten si na ni přivede posilu – svého synka Páju. Jak společné odpoledne dopadne?

Eliška sice Michalovi neodpověděla na jeho žádost o ruku, ale Michal se nevzdává. Přece nad ním zase nevyhraje nějaký doktor! I když to vypadá, že se chce Eliška s Michalem rozejít, on o ni bude bojovat. Počká si na svého soka Jana Máchu a zkusí se s ním rozumně domluvit, ať Elišku nechá na pokoji. Jenže Mácha se taky nehodlá Elišky vzdát. Co teď? Pánové by se mohli poprat, ale to je dost ubohý způsob. Michal navrhne Máchovi jinou možnost – dost kuriózní souboj. Jaké zvolí Eliščini nápadníci zbraně? Kdo koho porazí a kdo bude nakonec vítěz?

Diamant začíná mít skoro pocit, že v práci i doma všechno běží tak, jak má. Operace jeho dcery dopadla dobře, na klinice už spolu zase všichni mluví, Péťa krásně prospívá. Proto ho dost zaskočí, že mu Salač dal výpověď. Profesor má rázem dost velkou starost, protože musí sehnat nového a dobrého embryologa. A že jich moc není! A to ještě netuší, co má v plánu Vlasta. Na procházce s Péťou se seznámila s vrchním z jedné hospůdky Láďou. A přijme pozvání na oslavu jeho narozenin. Přizná Diamantovi, kam se chystá?

Monika je rozhodnutá jako nikdy předtím. Už má Davidových avantýr dost a chce požádat o rozvod. David z toho samozřejmě není nadšený. Navíc se kvůli aféře s úplatkem střetl s Diamantem. A protože má svou hrdost, nechce vysvětlovat, že si žádné peníze ve skutečnosti nevzal. Raději volí radikální metodu – dá výpověď. Ostatně už má nové místo – právě se domlouvá s nově vznikajícím centrem asistované reprodukce. Jen aby se nepřepočítal. Jak se mu v nové práci povede?

Dana sice pořád ráda tráví volné chvilky s Davidem a je ochotná ho vyslechnout, případně mu pomoct, ale nehodlá si s ním nic začínat. Oba teď mají svých starostí dost. A Dana má pocit, že ze všeho nejraději by ráda zůstala chvíli sama. Přesto ale přijme pozvání na schůzku s Markem. Ten si s sebou přivede posilu – svého synka Páju. Co na něj Dana řekne? Jak společné odpoledne dopadne?

Přehrát seriál Zázraky života II 8.díl – Souboj

Klíčová slova ,

Komentáře a reakce