Zázraky života II 12.díl – Volný vztah

Epizody 25 prosince 2013 0 komentářů

U Davida doma nastává nová fáze – život po rozvodu. A překvapivě probíhá docela v klidu. Ten ale naruší jeho nejstarší dcera Maruška. S jakým nápadem za tátou přijde? Dana je po rozchodu s Davidem v depresi, z níž ji nečekaně dostane Marek Tichý.

Vytáhne Danu na bowling a Dana je překvapená, jak dobře se s Markem baví. Co jí ještě Marek navrhne? O rozruch na klinice se postará syn jedné pacientky, který předčasně oslavoval narození sourozence. Ujme se ho sestřička Martina. Jak si s rozverným Francouzem poradí? Eliška je zamilovaná, ale úplně šťastná není. Honza Mácha chce vztah bez závazků. Bude s ním Eliška souhlasit?

Dana je po rozchodu s Davidem v depresi a vítá každý důvod, kvůli němuž se může zdržet v práci. Nechce se jí vracet do prázdného bytu. Danu naštěstí hodně zaměstnává případ manželů Michalidesových. Nečekaně jí s ním pomůže Marek Tichý. Ten se ukáže nejen jako rázný chlap, ale taky jako zábavný společník, když vytáhne Danu na bowling. Marek by s Danou rád trávil víc času. A nejen to – je přesvědčený o tom, že by mohl vyřešit Danin zdravotní problém. Co jí navrhne?

U Davida doma nastává nová fáze – život po rozvodu. A překvapivě probíhá poměrně v klidu. Protože momentálně s nikým nechodí, drží se teď David doma, přespává na gauči a snaží se co nejvíc času trávit s dětmi. To nejstarší z nich – Maruška – mu ale začíná dělat problémy. Odmítá se s Davidem nastěhovat do nějakého malého bytu. Má mnohem lepší nápad. Přivede Davidovi ukázat svého přítele Teda, se kterým se seznámila na squashi. Chtěli by bydlet spolu. Jenže David o něčem podobném nechce ani slyšet. Jak Maruška zareaguje?

Eliška je do Honzy Máchy zamilovaná až po uši. Jenže šťastná úplně není. Má pocit, jako by měl nějakou tajnou komnatu, do které ji pořád nepouští. Možná by jen chtěl, aby trochu ubrali rychlost. Proto se zatím brání vážnému vztahu. Eliška nechce Honzu ztratit, s volným vztahem proto souhlasí. Ale trochu ji Honzovo váhání mrzí. Co by mu udělalo, kdyby jednou zůstal až do rána a dal si s Eliškou snídani? A co takhle společná večeře u Diamantových? Nebude to pro Honzu už moc zavazující?

O rozruch na klinice se postará ještě jedna pacientka, přesněji řečeno její syn. Madam je Francouzka a syn, který studuje v Čechách, jí má pomoct s překladem. Jenže mladík dorazí do Centra v dost povznesené náladě. Evidentně oslavoval narození sourozence už předem. A tak svým neodolatelným šarmem sice baví personál, ale taky trochu děsí některé klientky. Ujme se ho sestřička Martina. Jak se jí podaří hlučného mladíka usměrnit? A co jí rozverný Francouz nabídne?

Přehrát seriál Zázraky života II 12.díl – Volný vztah

Klíčová slova , ,

Komentáře a reakce