Zázraky života II 11.díl – Rozvod

Epizody 23 prosince 2013 0 komentářů

Monika je nečekaně neoblomná a pořád trvá na rozvodu. David se naopak rozvádět nechce, jenže soudní stání už se blíží. Jak se manželé nakonec dohodnou? Dana se nemůže dočkat, až bude mít Davida jen sama pro sebe.

Jenže ten je najednou odtažitý a Dana je z jeho chování překvapená. Chce s ní vůbec David žít, nebo nechce? Odtažitě se ze záhadných důvodů chová taky Honza Mácha k Elišce. Elišku to trápí, protože ví, že Honza je pro ni ten pravý. Co když si ale Honza myslí, že Eliška není ta pravá pro něj?

Dana se nemůže dočkat, až bude David konečně volný a ona ho bude mít jen sama pro sebe. Už se vidí jako dobrá kamarádka jeho dětí. Jenže nejstarší z nich – Maruška – vezme Daně veškeré iluze o společném přátelství. Dana ale přesto doufá, že se nakonec s Maruškou skamarádí. David situaci ale tak idylicky nevidí. V myšlenkách je pořád u dětí a k Daně je najednou odtažitý. Dana je jeho chováním překvapená. Chce s ní vůbec žít, nebo ne? Co jí na to David odpoví? A co Dana nakonec udělá?

Monika je nečekaně neoblomná a pořád trvá na rozvodu. Takže tentokrát je to z nich dvou David, kdo se hroutí. Nedokáže si představit, že by viděl děti jen pár týdnů v roce. Stejně tak si neumí představit, že by prodali byt, který on má tak rád. Myslel si, že v něm bude bydlet Monika s dětmi i Maruškou a on za nimi bude chodit na návštěvu. Jenže Monika má úplně jiné plány. A David si čím dál víc uvědomuje, že se vlastně rozvádět nechce. Jenže soudní stání už se blíží. Co řekne David Monice, až se před soudní budovou potká s ní a s jejím právníkem? A poslechne ho Monika?

Dana není jediná, kdo je překvapený z chování svého partnera. Eliška si myslela, že když přežila souboj Michala a Honzy Máchy a když Michal konečně pochopil, že prohrál, už ji nic nepřekvapí. Jenže Honza se k ní najednou chová chladně a drží si záhadný odstup. Dělá Eliška něco špatně? Nebo Honzovi vadí, že žila nějakou dobu s ženatým doktorem? Eliška tomu nerozumí a Honzův odstup ji velmi trápí. Je přesvědčená o tom, že Honza je pro ni ten pravý. Co když si ale Honza myslí, že ona není ta pravá pro něj?

Profesor Diamant snad definitivně zažehnal bouřku, která byla u nich doma na spadnutí. Ale valí se na něj problémy v práci. Psychicky labilní paní Frýbová podstoupila umělé oplodnění, ale nesplnila slib, který Diamantovi dala. Nenastoupila na léčení a je nezvěstná; nikdo neví, kde by mohla být. Diamant začíná být pořádně nervózní. Kdyby se Frýbové něco stalo, zodpovědný bude on. Navrhuje zavolat policii. Její manžel ale Diamanta prosí, aby ještě počkal. On své ženě věří, ona to určitě zvládne. Jak se Diamant nakonec rozhodne?

Přehrát seriál Zázraky života II 11.díl – Rozvod

Klíčová slova , ,

Komentáře a reakce