5. díl – Maminka

Epizody 13 dubna 2010 0 komentářů

Co vás čeká v pátém díle Zázraků života 19.4.? Smrt Ireny všechny zasáhne a každý nese svůj podíl viny. Život jde ale dál a přináší s sebou i velké zázraky.

Smrt Ireny všechny zasáhne. Eliška má pocit, že je to její vina, a stydí se sama před sebou. To ona ji mohla zachránit! Kvůli ní se Irena trápila!

Petr nad tím mávne rukou, on také roky přehlížel, že si stěžovala na bolest srdce, a přikládal to jejímu sklonu k dramatu. Eliška se ale otci neodváží říct úplnou pravdu.

Ten se teprve postupně dozvídá, co všechno se odehrálo, a nestačí se divit. Davidovi dá nůž na krk: buď opustí jeho dceru, nebo odejde z Centra Život.

Život jde ale dál a všichni řeší kromě tragédie i běžné osobní a pracovní problémy. Davidovi Maruška oznámí, že je už dospělá žena a chce předepsat od Elišky antikoncepci. David zuří, ale ví, že s tím nic neudělá. Kroftová zve Marka na večeři. Ten přijímá, ale pozvání k Miladě domů odmítá. Neplodný pár Rumlových se dozvídá, že se umělé oplodnění zdařilo a čekají rovnou čtyřčata…

Dívejte se na další epizodu Zázraků života v pondělí 19. dubna ve 20.00 na Primě.

Klíčová slova , , , ,

Komentáře a reakce