2. díl – V žádném případě

Epizody 12 dubna 2010 0 komentářů

Co bylo v druhém dílu Zázraky života?

První díl této primácké seriálové novinky sledovalo celkem 1 022 000 televizních diváků. Druhý díl pojednával o příchodu nového kolegy a životní tragédie. Tohle už Eliška sama nezvládne. Potřebovala by víc než jen pusu pro štěstí.

Davidova žena Monika (Tatiana Vilhelmová) se všemožně snaží pomoci s rodinným rozpočtem, a proto si přivydělává jako kosmetička. David zvládá rodinu, práci, dceru Marušku i lásku k Elišce. Ta se přes lásku k němu snaží chovat rozumně a držet si odstup. Rozhodně nechce rozbíjet jeho rodinu. Věnuje se ještě více práci. Přijímá nové pacienty a pomáhá jim ke štěstí.

Příchod nového gynekologa Marka Tichého (Igor Chmela) zasáhne nejvíc Moniku, která ho viní ze smrti své sestry. Markovi nedokáže odpustit a nepřeje si, aby se stal Davidovým kolegou. Naléhá na Davida, aby dal v Centru Život výpověď. David ale odejít odmítá. Práci má rád a navíc nechce přijít o Elišku.

Petr Diamant a Irena nedokážou zůstat dlouho rozhádaní. Jejich vztah je plný porozumění a lásky. Pojí je i stejný smysl pro humor a spousta společných let. Ilonu rozchod s přítelem rozhodí a utěšování Davida Salače si vyloží úplně špatně. Každý špatný konec může být ale pro někoho šťastný začátek.

Klíčová slova , , , ,

Komentáře a reakce