MUDr. Eliška Diamantová

Postavy - herci 9 dubna 2010 1 komentář

Lékařka, gynekoložka, dcera zakladatele Centra Život Petra Diamanta, žije hlavně prací, která je zároveň jejím koníčkem.

Miluji svoji práci. Jasně, je to velká zodpovědnost, ale ještě větší radost, když se to povede. Měla bych mít odstup, ale někdy to prostě nedokážu. Když vidím, jak se pacientka měsíce trápí, doufá, a pak jí splním sen… Je to krása!

Potřebovala bych trochu víc odpočívat, teď toho je na mě nějak moc. Hlavu si nejlíp vyčistím, když si jdu zaběhat s Vlastou. Soukromý život? Radši nemluvit. Leoš Malý, to by byla sázka na jistotu. Už po třech měsících mě tlačil k soužití. Naši by proti němu nic neměli… Ale takhle přízemně já si svého životního partnera nepředstavuju. Musím to ukončit, i když vím, že mu to ublíží. Že já mu ublížím.

Někdy se cítím strašně sama, ale solidní nuda mě před samotou neochrání. Navíc je tu někdo, bohužel nepoužitelný, kdo se mi dost líbí. Zakázané lákavé ovoce, ženatý kolega z práce, která nás společně naplňuje. Vlasta o Davidovi říká, že je to povrchní holkař. Já ho znám i z jiné stránky. Je zábavný – a trochu flirtu nikomu neuškodí.

Informace o herci

Klíčová slova , ,

Jeden komentář on “MUDr. Eliška Diamantová”

Trackbacks/Pingbacks

  1. […] zaměstnance, sestřičky a klienty centra. Přivedla na svět také hlavní hrdinku seriálu Elišku Diamantovou, vynikající gynekoložku, jíž vděčí mnoho maminek za splnění svého snu. Ve své první […]

Komentáře a reakce